Kontakta oss

Växel: 0381-61 16 00


lena-wissinger-sparv

Lena Wissinger Sparv

Tel. 070-551 91 18
lena@fempunkter.se




Magnus Östberg

Tel. 070-551 90 40
magnus@fempunkter.se





Kristoffer Karlsson

Tel. 070-551 92 84
kristoffer@fempunkter.se




henrik

Henrik Kensén

Tel. 070-551 91 04
henrik@fempunkter.se






Christer Gustavsson

Tel. 070-551 91 42
christer@fempunkter.se






Lina Bäckman

Tel. 070-551 91 54
lina@fempunkter.se





Alexandra Bjerhag (föräldraledig)

Tel. 070-551 91 40
alexandra@fempunkter.se


Skicka ett meddelande till oss

Vi svarar så fort vi hinner, oftast samma dag. Vi hörs!
  • Ange e-postadress eller telefonnummer.
  • Vad vill du ha hjälp med?


AKTUELLA PROJEKT

En del projekt är stora, en del är små. Några är snabba, andra långa. Vissa av dem sticker ut, andra är helt osynliga. En liten del är ganska galna, andra mer lågmälda. Oavsett vilket projekt du kommer med till oss, kommer vi att hjälpa dig med det vi är bäst på; Att hitta din röst som gör dig hörd i bruset.

Ny hemsida till Lennarts konditori

Lennarts konditori lanserade i dagarna sin nya hemsida i samarbete med Fem punkter. Sidan förmedlar Lennarts klassiska miljö och ger besökarna möjlighet att ta...

Eksjöhus får ny katalog

1000 tankar har blivit 112 sidor med 36 husmodeller när Eksjöhus nya huskatalog ser dagens ljus. Tillsammans med Duo Fotografi och Johan Lindqvist fotografi...

Ny tidning – Eksjö & co

I slutet av mars kom äntligen det första numret av Eksjö & co, den nya tidningen om Eksjö med fokus på handel och evenemang....

Logga och webb för Pure Balance

Anna Gustafsson är utbildad i akupressur och har startat företaget Pure Balance. Som nystartat företag är det extra viktigt att hitta en grafisk plattform...

Design och kampanj för Molewatcher

Molewatcher är en app utvecklad av Jan-Olof Svärd, läkare, kirurg och multientreprenör. Appen används för att regelbundet hålla koll på födelsemärken och se om...

Lättare för bonde att söka gård

Att sälja eller köpa en bondgård utanför familjen är oftast ingen lätt process. För att underlätta för bönder som vill trappa ner och för...

Stjärnklara ringar och smycken

Niklas Galte är guldsmeden med känsla för design. I en unik serie med ringar har han tagit fram personliga smycken som har moderna former....